Po-Pia: 07:00 - 17:00

24/7 pohotovostná služba

Až 5-ročná záruka

na náš sortiment

MAXKLÍMA - Predaj, montáž a servis klimatizácií

Sme partia živnostníkov, ktorý sa venujú montáži klimatizačných zariadení a tepelných čerpadiel už viac ako 10 rokov. Máme všetky potrebné certifikáty ohladom montáži a servisu klimatizačných zariadení F- Plynov podľa zákona o Fluorovaných skleníkových plynoch. Máme už viac ako 1500 spokojných zákazníkov. Venujeme sa prevažne značkám, Vivax, Daikin,Samsung,Sinclair Gree,Midea,Aux a Toshiba. Na tieto značky Vám vieme dat záruku od 2 až 5 rokov.

Sme hrdí na to, že sme jednotným kontaktným miestom, ktoré dokáže uspokojiť všetky potreby našich klientov. Naším cieľom je poskytovať najkvalitnejšie dizajnové a inštalačné služby podľa harmonogramu a rozpočtu spolu s vynikajúcim zákazníckym servisom. Chápeme, že čas a náklady sú rozhodujúce, takže sa snažíme ísť nad rámec očakávaní nášho klienta.
Pre našich zákazníkov ponúkame cenné zmluvy o službách a údržbe, ktoré šetria peniaze. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.

Naša spoločnosť poskytuje celé spektrum prác akejkoľvek úrovne zložitosti. Náš tím pozostáva z vysoko kvalifikovaných odborníkov, ktorí pôsobia v tomto odbore minimálne 10 rokov. Získali sme rozsiahle skúsenosti pri riešení najkomplexnejších technických a organizačných úloh, čo nám umožňuje poskytovať vám tie najlepšie služby.

24/7 pohotovostná služba

Môžeme vám poskytnúť odbornú 24-hodinovú pohotovostnú službu, ktorá vám bude k dispozícii 365 dní v roku pre vaše potreby kúreniavetrania klimatizácie.

+421 911 114 224

Pracovné hodiny

Pondelok - Piatok: 7:00 - 17:00

Sobota - Nedeľa: Zatvorené

10 rokov skúseností

Máme viac ako 10 rokov skúseností v oblasti vykurovania, vetrania a klimatizácie. Veríme v kvalitné spracovanie a zákaznícke služby.